MAREA VÂNZARE DE VARĂ - mii de produse la preturi avantajoase
Mai multe informații aici >> Acțiunea este încă în desfășurare:
Dimensiuni: 180 x 30 cm
Compoziție: 100% bumbac
Umplutură: 100% poliester
Instrucțiuni de îngrijire: Se spală la mașină, nu se spală manual. Utilizați un program de spălare pentru rufe delicate sau lână, dacă nu este indicat altfel pe etichetă. Nu înmuiați. Produsul nu trebuie să fie uscat în uscător.
Balustrada Elba poate fi folosită nu numai într-un pătuț, ci și într-un tarc - serveste la protejarea bebelusului de curenti de aer. Culorile moi și o cusătură decorativă conferă parapetului un aspect frumos. Parapetul este minunat de moale și datorită ei, pătuțul sau țarc devine un loc plăcut și confortabil.
Balustrada este reglabilă și atașată de pat cu panglici.
Customer reviews0
Adaugă răspuns la comentariu: